GÜNCELMANŞET

“BİR ÖĞRENCİ DE SEN OKUT” kampanyamız 2023 yılında da devam ediyor.

“BİR ÖĞRENCİ DE SEN OKUT” kampanyamız 2023 yılında da devam ediyor.

Bütün üyelerimizden, Yurtdışında yaşayan tüm Riçiklilerden ve dostlarımızdan destek bekliyoruz.

Değerli üyelerimiz,yurtdışında yaşayan tüm Riçikliler ve derneğimize destek veren tüm dostlarımız..

Geçen sene Bir Öğrenci de Sen Okut“   kampanyamız başarıylasonuçlandı ve İstanbul Riçikliler derneği ile birlikte koordineli olarak 19 Yüksekokul öğrencisine burs vermeyi başardık. Burs verdiğimizöğrencilerin isim ve okudukları bölümleri bir liste olarak üyelerimize ve yardım yapan dostlarımıza bildirdik. Bu konuda halen bilgisi olmayan üyelerimiz varsa onlara da hemen bildirebiliriz. Amaç yaptığımızyardımların şeffaflığını göstermektir.

2023 yılında da bu kampanyamızı sürdüreceğiz. Bu vesileyle tüm üyelerimizden, yurtdışında yaşayan bütün Riçiklilerden ve bizi tanıyantüm dostlarımızdan destek bekliyoruz.

2023 yılında yapacağımız burs miktarlarını ve yardım yapılanöğrencilerin listesini önümüzdeki yılın ortalarınayardımda bulunan herkese bildireceğiz.

Ayrıca hedefimiz; önümüzdeki yıl yapacağımız burs miktarını, çok daha yukarılara taşımaktırŞuan ki ekonomik durumu ve hayat pahalılığınıgöz önünde tuttuğumuzda  bunun ne kadar önemli olduğunu bizler gibi siz okuyucularda görebiliyorsunuz.

Kampanyamıza katılmak isteyenler yakın olduğunuz dernek üyelerimize ya da Yönetim Kurulu üyelerimize , ulaşım olanağı olmayan herkes ise doğrudan banka hesabımıza, gönlünüzden geçen miktari yollayabilirsiniz. Ayrıca geniş bilgi için sitemiz de yayınladığımıztelefonlardan bize hergün ulaşabilirsiniz.

2023 Yılı için şimdiden hepimize sağlıklı, mutlu  ve başarılardiliyoruz

Aralik 2022

Avrupa Dersim Riçikliler Derneği Yönetim Kurulu


 

Bir Öğrenci de sen okut kampanyamıza sen de destek ol!
Değerli Riçikliler, dostlarımız,

25.12.21 tarihinde üretim 1. Olağan kurulumuzda yeni yönetim kurulumuzun tamamında faaliyet yürütmesi ile ilgili olanlarla ilgili. Bu kararlardan biri maddi durum iyi olmayan yüksek eğitime burs verme ile ilgiliydi. Dernek yönetimiz alınan karar ihtiyacı bu bir faaliyet.2022 amaciyla 30.01 Yönetim Kurulu, İstanbul Ricik de ilintileri Derneği Yönetim Kurulu ve Köyümüzün yönetim kurulunda amaç hedefimiz.
Biz, ortak karara uygun olarak Avrupa’da bu kampanyayı başlatıyoruz. Umutlar ki kısa süre içinde bu amacimizalar olmak için Avrupa’da ki Riçikliler olmak, dostlarımızdan da gerekli olan şeyler olacak. Herkesi bu donanımın tamamına sahip olmak için bir araya getiriyoruz !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu